KONST / Litografier / Färglitografi 11528754
nr 1152 8754
Alekos Fassianos
(1935-2022), Grekland
Färglitografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), signerad och numrerad 71/90, löst blad, bladets mått: 58x65
Alekos Fassianos, grekisk målare född 1935, död 2022.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:41:12
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Alekos Fassianos
Läs mer om Alekos Fassianos